Sepetiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

BİZ KİMİZ

S

izler gibi her yeni davette "ne giysem" diye düşünen kadınlarız. Ve bir de Ankaralı'yız. Bir Ankaralı'nın seçenekleri her zaman bir İstanbullu'ya göre daha azdır. Bir çoğumuz her davet öncesi İstanbul'a elbise bakmaya gitmekten bahseder. Bazılarımız gider, bazılarımız vakit bulamaz, elindeki seçeneklerle yetinir. Kimi zaman üzerinde taşımaktan keyif aldığı "o" elbiseyi bulur, kimi zaman sadece idare eder.

İşte biz şehrimizin bu seçenek azlığından beslenerek doğduk. Dedik ki Ankara'da bulmakta zorluk çektiğiniz dünyaca ünlü markaları sizin yerinize gezsek, arasak, elesek, seçsek ve bir butikte toplasak... Jovaniler, Scalalar, Stella Mc Cartney'ler, Self Portraitler ve daha niceleri...

Ve yaptık da. Sizler için çok çalıştık, çok uğraştık, çok güzel elbiseler seçtik. Evlilik arefesinde olanları da unutmadık. Gece elbisesi&Kokteyl elbisesi seçeneklerimizin yanına kına geceleriniz için çok şık kaftanları ve düğün öncesi dış mekan çekimleriyle evden çıkışlarınızda kullanabileceğiniz "Save the Date" elbiselerini de ekledik. İstedik ki canı isteyen alsın, giysin, bize geri getirsin. Daha az bütçeyle şık olmanın zevkine varsın. İstedik ki canı isteyen alsın, giysin, dolabına assın, isterse bir daha giysin. Sahip olmanın mutluluğunu yaşasın. Burada herşey siz nasıl isterseniz öyle. Kiralayın ya da satın alın, seçim sizin.

Peki sen, davetin perisi olmaya hazır mısın?