Sepetiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır

NASIL KİRALARIM

Birçoğumuz çok beğendiğimiz ancak sadece bir kere  giyeceğimiz "o" elbiseye o bütçeyi ayırmak istemez ve daha az bütçeli başka bir elbiseye razı oluruz. Ancak çoğunlukla aklımız "o" elbisede kalır. Biz de dedik ki, aklınızda da kalmasın dolabınızda da kalmasın. Bütçenizde de istenmeyen sarsılmalar yaşanmasın. Sizler için "elbise kiralama" methodu üzerinde kafa yorduk ve geliştirdik. Yapacağınız şey çok basit; ister internet sitemiz ya da Instagram üzerinden, isterseniz randevu alarak showroom'umuzdan dilediğiniz elbiseyi seçin, 4(dört) günlüğüne kiralayın, sonra da bize geri getirin. Sizden kuru temizleme de istemiyoruz. Kiralamadan dönen tüm elbiselerimiz aynı gün anlaşmalı kuru temizlememiz tarafından alınır ve itinayla temizlenerek, showroomdaki yerini yeniden alır.

Ya ufak tadilatlar gerekli olursa dediğinizi duyar gibiyiz. Elbette hepimiz farklı beden yapıları ve boylara sahip kadınlarız. Elbiselerin orjinalliğine zarar vermeden bu sorunu nasıl çözebiliriz diye düşündük ve tabiki buna da bir çözüm bulduk. Boy ve bedende ufak tadilatlar için teyel usülü ile dikiş, kolay sökülebilir olması sebebiyle, tam da aradığımız şeydi. Ancak takdir edersiniz ki, elbiselerin sizden sonra da yeni kullanıcılarına ulaşabilmeleri için, teyel dikişi dışında başka bir tadilata maruz kalmaması gerekiyor. Gerekli tadilatlar tarafımızdan, anlaşmalı terzimize yaptırıldıktan sonra size teslim edilecektir.

Kiralama esnasında sizlerle bir kiralama sözleşmesi imzalayacağız. Sözleşmenin bir örneğini sitemizden inceleyebilirsiniz.